BUHARLI  YIKAMA MAKİNALARI

SOĞUK BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI

BASINÇLI SICAK SOĞUK YIKAMA MAKİNASI

BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI

SARF MALZEMELER

0216 390 4 302

0535 331 2 772

0532 630 3 350

BUHARLI TEMİZLİK MAKİNALARIMIZIN; KULLANILACAĞI SEKTÖRE GÖRE FARKLI ÖLÇÜ VE TABANCA SAYISINDA MODELLERİ MEVCUTTUR.

Başlıca ürün gruplarımız oto yıkama, bakım ve koruma ürünleri ( oto fırçasız yıkama köpükleri, lastik parlatıcılar, torpido parlatıcılar, lastik temizleyiciler, motor temizleyiciler, jant temizleyiciler, oto parfümleri ...) bunun ile birlikte teknik ve endüstriyel bakım ve temizlik  kimyasallarıdır. (  Dezenfektan yağ sökücüler, çok amaçlı bio kir sökücüler, granit / mermer temizleyiciler, konsantre halı / kilim kir sökücüler, konsantre döşeme / tekstil temizleyiciler, ahşap ve mobilya temizleyiciler, endüstriel bulaşık makinası deterjanları ve parlatıcıları, konsantre kireç sökücüler, çay / kahve / kök boya çözüler... )

TEMİZLİK KİMYASALLARI

SARF MALZEMELER

BUHARLI TEMİZLİK MAKİNALARI

Temizlik sektöründe kullanılan her türlü bez çeşitlerimiz, kağıt paspaslar, cila süngerleri, fırçalar, vakum ağızları, temizlik makinaları için yedek parçalar, araçlar için Double-Up yağ katkıları, güderi bez çeşitleri, oto yıkama fırçaları, Konsantre cam suları, asma koku çeşitleri, sihirli süngerler, mikrofiber bez çeşitleri, cam bezleri ve arana bilecek her çeşit malzeme için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

SOĞUK-SICAK BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI

TEMİZLİK KİMYASALLARI

Buhar makinaları teknolojinin son ürünlerindendir. Buharlı, dış yüzey yıkamalarda buhar boyaya zarar vermez. Araç dış yıkama kimyasal kullanmanıza gerek yoktur. Kimyasallar insan ve çevre sağlığına ciddi boyutta zarar vermektedir. Bunun yanı sıra araç üzerindeki boyanın matlaşmasını ve cila özelliğini kaybetmesine sebep olur. Buhar makinası ile yıkanan araç yüzeyi pasta cila yapılmış gibi olur. Çünkü buhar yüzeyde oluşan kimyasal artıkları ve sudan oluşan kireç artıklarını tamamen yok eder. Buhar makinesi , iç detay kuafördeki faydaları saymakla bitmez. Aracın elimizle ulaşamadığımız her noktaya buharla ulaşabiliriz. Tüm yapışmış toz, kir,hav  v.s olan her türlü nesneyi çıkarabiliriz.

BASINÇLI YIKAMA MAKİNASI

Soğuk tip basınçlı yıkama makineleri, sıcak basınçlı yıkama makineleri olmak üzere ikiye ayrılır. Oto yıkamalar, hastaneler, galeriler ,inşaat sektörü , kanal açma ve oto servislerinde kullanılır. Soğuk yıkama makinası trifaze elektirikle çalışmaktadır. Hortumu yüksek basınç ve ısıya dayanıklı, çift kat çeliktir. Elektrik motoru için aşırı ısınmaya karşı termik korumalıdır. Makinalarımız hausing sistemlidir. Bu sistem kullanılmayan makinalar, ısınma ve sürtünme yapar. Dolayısıyla sürtünmeden dolayı makine sık arıza verir .Hausing sistemsiz makinalar gürültülü çalışır. Ayrıca Benzin ve Dizel seçenekleri ile Sahra Tipi Basınçlı Yıkama Makinaları satışımızda bulunmaktadır.

YLZ MAKİNA & KİMYA

YLZ MAKİNA KİMYA ©

BUHARLI YIKAMA MAKİNALARI