YLZ MAKİNA & KİMYA

YLZ MAKİNA KİMYA ©

0216 390 4 302

0535 331 2 772

0532 630 3 350

Doğa dostu temizlik makinaları içerisinde son yıllarda bir çok sektörde kullanılmaya başlayan buharlı temizlik makinası dikkat çekmektedir.


Suyu çok verimli kullanan, bir çok kullanım alanında kimyasal maddeye gereksinim duymayan buharlı temizlik makinaları, hem su kaynaklarının sağlıklı kullanılmasını sağlamakta hem de kalıntı suyun kuruma süresi ve sırasında bakteri üretme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. 

Buharlı temizlik makinaları; temizlik sırasında geçirilen zamanın azaltılmasına bağlı olarak işgücü verimliliği sağlamaktadır. Kimyasal kalıntısı olmayan, derinlemesine hijyenik temizlik sağlayar. 


Yüksek ısıtma kapasitesi ile deterjan kullanılmadan temizlik sağlar. Temizlediği yerlerdeki bakteriyi, virüsü ve hastalığa yol açan bir çok küf ve mantarı yerinden sökmektedir. Doğa dostu olan buharlı temizlik makinaları diğer elektrik temizlik makinaları gibi tozu havaya savurmamakta, solunan havanın kalitesini düşürmemektedir. Zorlayıcı etkisi bulunmadığı için çok güç sarf edilmeden yüksek kalitede temizliğe imkan vermekte, temizlik işlemi sırasında diğer temizlik makinaları gibi yormamaktadır. Deterjan kullanılmadan zeminlerin parlamasını sağlayar. Her yüzey için ayrı aparat barındıran bu temizlik makinaları kullanıldığı yüzeye uyum sağlayarak daha derin bir temizlik imkanı sunmaktadır..


KULLANIM ALANLARI


Buharlı temizlik makineleri özellikle hastahaneler, oteller, okullar, oto yıkamalar, fabrikalar, lokantalar, endüstriyel mutfaklarlar gibi birçok alanda kolaylıkla kullanım ve hijyen imkanı sağlar. Temizlik makineleri içinde yerini alan ve endüstriyel bir makine olan buharlı temizlik makineleri birçok alanda kullanılan önemli ve hijyenik ortam sağlayan güçlü makinelerdir. 


Kullanılacak alanın yerine ve sektörüne göre değişik tipleri mevcuttur.