25 KG DETAY VE GENEL TEMİZLEYİCİ Detay temizlik ürünü özel formülü ile otomobillerin genel temizliğini derinlemesine yapmanızı sağlarken hijyenik yapısı ile de aracınıza sağlık katar. Solvent içermez su bazlı hoş kokuludur. Tüm yüzeylerle uyumludur. Araç içindeki tavan, taban ve döşeme yüzeylerinin temizlik ve bakımında kullanılır. Kullanılan yüzeylerde ilk günkü gibi doğal bir görünüm sağlar.Seyreltilerek sprey ile püskürtülerek bir sünger ve bez yardımıyla temizlenir.25 KG JANT TEMİZLEYİCİ  Jant temizleyici solüsyon alkali karakterde solvent ve asit bazlı kimyasallar içermeyen bir yağ ve kir çözücüdür. Jant yüzeyinde biriken balata atıkları ile bu atıklarla birleşerek jant yüzeyine yapışan çamur ve yağların hızlı temizliği için kullanılır.Alaşımlı ve çelik jantlar ile alüminyum jantlarda ve plastik jant kapaklarında kullanımı uygundur. Jantın temizliğini sağlarken orjinal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur. Ürün 1/2 ile 1/5 arası su ile seyreltilir. Püskürtme ve silme yöntemiyle uygulanır.25 KG MOTOR TEMİZLEYİCİ ​Motor temizleyici solvent içermeyen ve asidik olmayan alkali bir üründür. Yanıcı, parlayıcı ve uçucu kimyasallar içermez. Motor temizleyici motor bloklarını ve diğer aksamlarında biriken yağ ve kirleri alkali yapısı ile kolayca temizler. Biyolojik olarak parçalanabilir, su bazlıdır, yanıcı ve uçucu değildir. Motor bloklarında ve diğer aksamlar üzerinde bulunan motor yağının çeşitli kir ve kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. Uygun sprey tabancası ile püskürtme yöntemi ile ya da silme, fırçalama, yöntemlerinden birisi ile uygulanır. Uygulamadan bir kaç dakika sonra basınçlı su ile durulanır. Sıcak su ile yapılan uygulamalarda daha iyi sonuç elde edilir.


YLZ MAKİNA & KİMYA

YLZ MAKİNA KİMYA ©

25 KG FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ ​ Araç üzerindeki kiri, çamuru ve tozu mükemmel bir şekilde temizler. Aracın parlak ve cilalanmış görünmesini sağlar. İz ve leke bırakmaz.Püskürtme pompası 5 ile 6 barda kullanılmalıdır. Yoğun kirli bölgelere ikinci tabakanın uygulanması tavsiye edilir. Uygulama sonrası 30-60 sn. beklenir, ilk başladığınız yerden ve yukarı aşağı doğru basınçlı su ile yüzey üzerinde kimyasal ürün bırakmadan yıkanır ve durulanır. Durulama'da su basıncı 130-180 bar aralığında olmalıdır.90 lt. basınçlı püskürtme tankına 1 litre ürün konulması yeterlidir.​​25 KG LASTİK PARLATICI ​ Lastik parlatıcı özel formülü ile lastiklere kalıcı ıslak görünüm kazandırır. Lastikleri güneşin zararlı U.V. ışınlarından korurken aynı zamanda derinlemesine nemlendirerek çatlamaları engeller. Lastiklerin ömrünü uzatırken mükemmel kalıcı bir parlaklık sağlar. Naturel yapısı lastiğin doğal kauçuk yapısıyla uyumludur.Bu sayede lastiğin doğal siyahlığını geri kazandırır. Boya içermez. Kahverengileşme ve akmalara engel olur.Yeterli miktarda ürün sprey şişesi yada temiz bir sünger yardımı ile kuru lastiğe uygulanır. Yol ve hava şartlarına bağlı olarak 3-7 gün etkisini sürdürür.Özel formülü ile lastiklere kalıcı ıslak görünüm kazandırır. Lastiklerin ömrünü uzatırken mükemmel kalıcı bir parlaklık sağlar.0216 390 4 302

0535 331 2 772

0532 630 3 350

25 KG RENKLİ FIRÇASIZ OTO YIKAMA KÖPÜĞÜ : ​Renk tamamen görsel amaçlı olup, aracın boyasına kesinlikle zarar vermez. Püskürtme pompası 5 ile 6 barda kullanılmalıdır. Yoğun kirli bölgelere ikinci tabakanın uygulanması tavsiye edilir. Uygulama sonrası 30-60 sn. beklenir, ilk başladığınız yerden ve yukarı aşağı doğru basınçlı su ile yüzey üzerinde kimyasal ürün bırakmadan yıkanır ve durulanır. Durulama'da su basıncı 130-180 bar aralığında olmalıdır. 90 lt. basınçlı püskürtme tankına 1 litre ürün konulması yeterlidir.25 KG TORPİDO PARLATICI Araç içerisindeki deri, vinil ve plastik yüzeylerin temizliğinde ve bakımında kullanılır.Kullanılan yüzeylerde ilk günkü gibi doğal görünüm sağlar. Antistatik bir yapıya sahiptir. Bu sayede yüzey toz tutmaz. Seyreltilerek bir sünger veya bez yardımıyla yedirilerek kullanılır.